شماره تلفن تب تصویر پارسیان- تجهیزات پزشکی دندانپزشکی

دستگاه RVG ویدئو گراف،تکنولوژی CMOS 

ویلا، با استفاده از تجربه‌ای که در تمام بخش‌های CBCT دوبعدی و سه‌بعدی رادیولوژی دندانپزشکی دارد، افتخار دارد خط تولید محصولات تصویربرداری سنسور داخل دهانی Videograph را به شما معرفی کند.

 

کیفیت برتر تصویر از طریق تصویر‌های با کیفیت بالا و با زرولوشن تئوری کمتر از 25lp/mm مربوط به سطوح خاکستری 14 بیت تضمین شده است. نرم‌افزارِ همراه نیز به بهتر شدن تصویر کمک می‌کند، به این صورت که به عنوان سنج‌رنگ بر روی تصویر نهایی به شما اجازه می‌دهد پارامترهای بهینه اشعه ایکس را تعیین کنید. علاوه بر این، اصلاح تصویر از طریق Quickvision، نرم‌افزار استاندارد Videograph، شما را قادر می‌سازد تصاویر را از طریق مقادیر کنتراست، روشنایی و گاما به دلخواه تغییر دهید. Videograph HD از تکنولوژی سنسور CMOS با فیبر نوری، فلاشر، و منطقه جذب شوک بهره می‌گیرد که همگی به راهکاری کارآمد، موثر و طولانی‌مدت برای نیازهای تشخیصی شما می‌انجامند.

 

نرم‌افزار Quickvision و موقعیت‌دهنده چرخشی به صورت استاندارد همراه دستگاه هستند.

 

سری‌های کامل دهانی (FMS) با امکانات چند شات و بایت‌وینگ

 

تکنولوژی سنسور CMOS

Videograph به منظور شناسایی تمام مناطق دهان با هر اندازه‌ی فک، از بزرگسالان گرفته تا کودکان، در سایزهای 1 و 2 موجود است. خواه شما در اندودنتیکس، پریودنتیکس، جراحی پروتز/ ایمپلنت، و یا تشخیص حفره کار کنید، Videograph به شما کمک می‌کند. Videograph به راحتی به مطب با اتصال یک یا چند ایستگاه از طریق اتصال USB یکپارچه می‌شود. علاوه بر این، کابل 3 متری رسیدن به دستگاه ضبط شما را ممکن می‌سازد و با چیدمان اتاق شما همخوانی دارد.

Videograph با تجهیزات اشعه ایکس دندانپزشکی موجودتان، خواه قدیمی و خواه جدید، همخوانی دارد. آسایش بیمار با گوشه‌های گرد و طراحی باریک اولویت ما است. این طراحی قرارگیری و موقعیت‌دهی را در دهان ممکن می‌کند. این دستگاه طوری طراحی شده است که بتواند به طور کامل در داخل مایع غوطه‌ور شود تا با روش‌های ضدعفونی ترجیحی شما همخوانی داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک سازنده دستگاه RVG ویدئو گراف مراجعه نمایید.