شماره تلفن تب تصویر پارسیان- تجهیزات پزشکی دندانپزشکی


شرکت مهندسی پزشکی طب و تصویر پارسیان در سال 1382 با برخورداری از وجود گروهی از مهندسین مجرب با پیشینه ای بالغ بر 15 سال سابقه در امر تأمین لوازم مصرفی، سرویس و نگهداری تجهیزات پزشکی به ویژه حوزه تصویربرداری پایه گذاری گردید.

 

 پس از پشت سرگذاشتن 11 سال فعالیت مطلوب در حوزه های تجهیزات پزشکی و تصویربرداری و با داشتن نمایندگی های انحصاری از کمپانی های معتبر دنیا از جمله:

کمپانی PRIMAX

کمپانی MOTEX

کمپانی JPI

کمپانی NEU-CHEM

کمپانی DAIWHA

کمپانی 3DISC Imaging

کمپانی EMPECS

در سال 1392 به عنوان نماینده انحصاری کمپانی VILLA ایتالیا در ایران انتخاب گردید و همزمان با کسب موفقیت های مستمر در امر تأمین لوازم مصرفی پزشکی و تصویربرداری اقدام به فروش محصولات کمپانی VILLA در دو بخش مدیکال و دنتال نموده است. ماحصل این تلاش در سال 1393 نصب و راه اندازی چندین دستگاه Intra-Oral, OPG, CBCT و رادیولوژی دیجیتال در نقاط مختلف کشور بوده است.

 

بخش خدمات و سرویس پس از فروش


شرکت طب و تصویر پارسیان در حال حاضر با تکیه بر کادر فنی مجرب، در تهران و مراکز شهرستان ها، خدمات نصب و راه اندازی، سرویس، نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پزشکی کمپانی VILLA را دو بخش مدیکال و دنتال را ارائه می دهد.

 همین منظور و به جهت بهبود فرآیندها و توسعه کیفی و ساختار سازمانی شرکت طب و تصویر پارسیان، از مشاوره مستمر و مداوم یکی از مدیران ارشد صنایع پزشکی آلمان استفاده می نماید.

 

چشم انداز شرکت

رهبری بازار فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تصویربرداری پزشکی و دانپزشکی کشور

( پیشتاز بازار فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تصویربرداری پزشکی و دانپزشکی ایران)