شماره تلفن تب تصویر پارسیان- تجهیزات پزشکی دندانپزشکی

Mobile-units تصویربرداری دیجیتال Visitor T4 - Visitor T30 C - Visitor T30 C-DR - Visitor T30 M-DR

Villa Sistemi Medicali مجموعه‌ای از واحدهای سیار اشعه ایکس را برای شما به ارمغان آورده است.

طراحی هوشمند و نیرومند مواد سال‌ها تنش‌های محیط‌های بسیار پرکار را تحمل خواهد کرد. دزیمتر یکپارچه اختیاری نیز برای مراقبت از بیمار فراهم شده است که قادر است بازخوردی فوری در مورد میزان دوز داده شده به بیمار فراهم کند.

همه واحدهای سیار دارای کنترل پانل LCD هستند که به راحتی تمیز می‌شود و مدیریت فوری و سریع تمام فعالیت‌های رادیولوژیک را ممکن می‌سازد.

Visitor T4

جمع و جوری و سهولت استفاده

Visitor T4 قطعا بهترین مبادله را از لحاظ کیفیت تصویر و حمایت از سرمایه گذاری فراهم می‌کند. ژنراتور فرکانس بالا 4 کیلو وات و 110 کیلو ولت همراه با وزن بسیار سبک آن، این دستگاه را برای اکثر معاینات در اتاق‌های گچ، اورژانس و غربالگری سلامت مناسب می‌سازد.

Visitor T30 C

طیف وسیع‌تری از کاربردهای بالینی را ممکن می‌سازد

Visitor T30 C به لطف ساختار مکانیکی جمع و جور، که حاصل کار یک پروژه کاملا جدید است، روش کار شما را ساده می‌کند. Visitor T30 C بر نیاز به وجود بازوی چرخان غلبه می‌کند و کاهش ابعاد آن موقعیت‌دهی آسان حتی بین تخت‌ها را نیز ممکن می‌سازد.

Visitor T30 C با دارا بودن ژنراتور فرکانس بالای 32 کیلو وات و 125 کیلو ولتی و لوله فوکوس دوگانه آند چرخشی قادر به تأمین بهره‌وری بالای مورد نیاز در کاربردهای اورژانسی است، و همچنین می‌تواند تصویرهای فوری مورد نیاز گروه‌های ارتوپدی، کودکان و یا جراحی را برآورده کند.

تا زمانی که اهمیت گسترش طیف کاربردها به سمت فناوری‌های دیجیتال را می‌دانیم، انعطاف‌پذیری واحدها به لطف افزایش امکان به روزرسانی محصول در محل توسط پنل تخت قابل حمل هر چه بیشتر بهبود می‌یابد.

Visitor T30 C-DR

گسترش قابلیت‌های بالینی

Visitor T30 C-DR از پلتفرم رادیولوژی و مکانیکی مشابه Visitor T30استفاده می‌کند و مزایای استفاده از فناوری دیجیتال پنل تخت را داراست. به لطف پنل تخت بزرگ 35 در 43 سانتی‌متر آن، بیماران بزرگ یا مناطق آناتومیک وسیع نیز به راحتی بر روی آشکارساز قرار می‌گیرند. با استفاده تکنولوژی‌های برجسته پنل تخت، دوز تابش پایین نگه داشته می‌شود، در حالی که کیفیت عالی تصویر حفظ می‌شود. ژنراتور فرکانس بالای 32 کیلو وات و 125 کیلو ولتی، که توسط میکرو پردازنده کنترل می‌شود، و نیز لوله فوکوس دوگانه آند چرخشی این واحد را برای برآوردن طیف گسترده‌ای از نیازهای معاینات معمول در تخت بیمار و در شرایط بحرانی مراقبت‌های ویژه و اتاق‌های ویژه مناسب می‌سازد. ارتباط بین آشکارساز و واحد می‌تواند بی سیم و یا با کابل باشد.

 

گردش کار خود را ساده کنید

تصویر در چند ثانیه بر روی مانیتور لمسی 19 اینچی یکپارچه بدون هیچ نیازی به کار با کاست‌ها نمایش داده می‌شوند. پارامترهای رادیولوژیک و روش معاینه به طور مستقیم از رابط لمسی ژنراتور انتخاب می‌شوند. ریسک اشتباهات مربوط به داده‌ها و تصاویر بیمار به لطف مدیریت پایگاه داده بیمار یکپارچه و تابع DICOM دانلود لیست کار به طور چشمگیری کاهش می‌یابد. انتقال تصاویر به مدالیته DICOM بیمارستان برای آرشیو، چاپ و یا رایت روی CD کامل از طریق توابع DICOM اختصاص داده شده آسان و فوری است.

دزیمتر یکپارچه اختیاری باعث می‌شود مقدار دوز بلافاصله بر روی تصویر نمایش داده شود و برای ارسال به PACS به صورت برچسب DICOM در دسترس باشد.

Visitor T30 M-DR

ساده‌سازی بی‌همتای گردش کار

Visitor T30 M-DR سیستم موتوری دیجیتال و بسیار پیشرفته‌ای است و در بالای واحد‌های سیار ما قرار می‌گیرد.

این دستگاه بر روی یک پلتفرم جدید مکانیکی طراحی شده است که حداکثر آزادی حرکت و بهره‌وری را به کاربر ارائه می‌کند، و به لطف سیستم محرکی که با باتری کار می‌کند حرکات و پرتودهی‌ها را بدون اتصال به برق ممکن می‌سازد.

این دستگاه امکان رسیدنِ سریع به مناطق بیمار و همچنین فضاهای باریک نزدیک به تخت بیمار را فراهم می‌کند که موقعیت‌دهی کارآمدی را به لطف به ستون چرخشی ± 320 درجه و بازوی تلسکوپی ساپورت لوله تیوب فراهم می‌کند.

ژنراتور فرکانس بالای32kW - 125kV برای بهره‌وری کافی در تمام شرایط کاری طراحی شده است. همانند نسخه T30 DR، سیستم موتوری رادیوگرافی با آشکارساز 35 در 43 سانتی‌متر بی‌سیم و یا با کابل موجود است و دارای ویژگی‌های کیفیت تصویر عالی و کاهش دوز است. سیستم دریافت یکپارچه دیجیتال دارای صفحه نمایش لمسی LCD 19 اینچی است و مدیریت پایگاه داده بیمار و اتصال کامل DICOM را ممکن می‌سازد.

نسخه آنالوگ (T30 M-R)و نیز نسخه دارای سیستم موتوری نیز موجود هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک سازنده دستگاه های Visitor T30 C و Visitor T30 C_DR مراجعه نمایید.