شماره تلفن تب تصویر پارسیان- تجهیزات پزشکی دندانپزشکی

دستگاه LEM پلاس با تطبیق پذیری و انواع گسترده‌ای از پیکربندی‌هایش برای پایه تیوب‌های معلق از سقف برای انواع گروه‌های رادیولوژی ایده‌آل است. طراحی پیشرفته LEM پلاس سطح بالایی از سختی ساختاری را همراه با کاهش ابعاد تضمین می‌کند. میزان حرکت قائم و جانبی گسترده آن اجازه می‌دهد تا از فضای اتاق معاینه به صورت بسیار موثر استفاده شود. هنگامی‌که با میزهای بوکی، پایه قفسه سینه، و یا ترولی‌های ساده جفت شود، نتایج رادیوگرافی فوری و عالی‌ای را می‌توان به لطف سهولت و دقت موقعیت‌دهی به دست آورد.رادیولوژی پزشکی LEM Plus تجهیز پزشکی تصویر برداری آنالوگ

تطبیق پذیری برای گزینه‌های گسترده‌ای از پیکربندی‌ها

LEM پلاس برای سطح بالایی از عملکرد طراحی شده است و می‌تواند به هر گوشه از اتاق معاینه دسترسی پیدا کند. LEM پلاس به لطف ستون تلسکوپی با استحکام بالا و حرکت عمودی فنر تعادل متقابل، موقعیت‌دهی سریع، آسان و دقیق سر تیوب را تضمین می‌کند که این امر از طریق سیستم کدگذاری رنگی ساده‌تر شده است.

طبق درخواست، می‌توان برای حرکت از سرو مکانیسم موتوری نیز استفاده کرد.

مکملی ضروری برای بخش رادیولوژی

این واحد می‌تواند تمامی کاربردها را برآورده کند، و به تمام انواع لوله‌های اشعه X، کولیماتور و میزهای تشخیصی در محدوده محصولات Villa Sistemi Medicali متصل شود.

دسته‌های آناتومیک مانور بسیار عالی و دسترسی سریعی را به دکمه‌های شستی کنترل روی صفحه کلید فراهم می‌کنند. تمام حرکات را می‌توان در هر موقعیت مشخص با استفاده از ترمزهای الکترومغناطیسی قفل کرد، و شاخص‌های موقعیت نیز در هر 90 درجه به تراز کردن لوله با لوازم جانبی متداول کمک می‌کند.

گزینه ردیابی خودکار چیدمان عمودی خودکار بین لوله و آشکارساز را تضمین می‌کند که باعث بالا رفتن سرعت جریان کاری شما می‌شود.

صفحه کلید ارگونومیک

صفحه کلید دارای دسته راحت و دکمه‌های شستی ارگونومی است و موقعیت‌دهی سریع و دقیق را ممکن می‌سازد.

همراه با میزهای کنترل از راه دور

LEM پلاس را می‌توان با میزهای کنترل از راه دور به منظور اجرای پرتودهی‌های جانبی ترکیب کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک سازنده دستگاه رادیولوژی پزشکی LEM Plus مراجعه نمایید.

خط ویژه021-43687
با ما در تماس باشیدinfo@tebtasvirparsian.com
آدرسخ نلسون ماندلا(جردن)،خ وحید دستگردی(ظفرغربی)،شماره 273